Beňová je aktívna nielen v Bruseli, ale čoraz častejšie sa vyjadruje aj k domácej politike. Iba nedávno na sociálnej sieti skritizovala lídra Hlasu Petra Pellegriniho, neskôr spojenie SaS s Alojzom Hlinom, ako aj prezidentku Zuzanu Čaputovú. Medzi tým ju ale čakali aj príjemnejšie chvíle so svojou ratolesťou Leou.

„My sme mali krásne ráno spolu v pyžamkách, teraz už je mami v kancelárii a teší sa domov na poobedie. A večer už budeme spolu aj s tatinom,“ napísala Beňová v mene dcérky na sociálnej sieti. Pracovná zaneprázdnenosť europoslankyne sa ale nateraz končí. No namiesto vychutnania si obedu, postele a spánku, sa rozhodla naozaj svojsky.

„Po dlhých týždňoch konečne naspäť. Beh namiesto obeda,“ napísala Beňová. Ku svojmu komentáru pripojila na sociálnej sieti aj foto, kde vyzerá zničene, ako ste ju asi ešte nevideli. Všimli si to aj jej fanúšikovia, ktorí jej ale vyjadrili aj obdiv. „Bože, aká zničená. Šikovná. Dobrá kondička,“ zhodnotil v komentári jeden z jej fanúšikov. Pozrite si v galérii, ako Beňová vyzerala po tom, ako si dala namiesto obeda beh.

Prečítajte si tiež: