19:36 – „Nechcem ísť do polemiky s pánom prokurátorom. Ja si myslím, že 100 percent je maximum. Dokonca si myslím, že stačí 99 percent, ak nie sú rozumné pochybnosti. A do dnešného dňa nie sú  v tomto prípade žiadne rozumné pochybnosti,“ myslí si právny zástupca Markízy Daniel Lipšic o obžalobe Mariana Kočnera a Pavla Ruska.

19:16 - Po vypočutí Tótha bol na tvárach právnych zástupcov Markízy úsmev, zatiaľ čo Kočnerovi do spevu nebolo. „Aj iracionálny úsmev je úsmev,“ komentoval túto situáciu Ruskov obhajca v kauze zmenky Marek Para.

18:47 - „Po vykonaní týchto dôkazov som presvedčený, že sila dôkazov sa posunie z pôvodných 100 percent na 150 percent. Tento proces má aj iné súvisiace kauzy, ktoré na seba viaže a ukázali sa nové skutočnosti, ktoré obžalobu ešte umocňujú,“ povedal po súde prokurátor Ján Šanta. Zajtra vám prinesieme niečo o jeho problémoch.

18:31 - Pojednávanie skončilo. Para súdu navrhol, aby Kočner do ďalšieho pojednávania ostal v Bratislavskej väznici. Predseda senátu Emil Klemanič to zamietol: „Nie a nebudem to ani odôvodňovať." Aj ďalšie pojednávanie bude v Bratislave.

18:11 - Tajné vypočúvanie Tótha skončilo. Senát súdu si dal krátku prestávku. Uvidíme, čo vynesú obhajcovia na verejnosť.