Dvaja páni z Národnej kriminálnej agentúry. Tak Matovič označil ľudí, ktorí parkovali v aute neďaleko domu jeho babky. „Asi strážia poklad. Keď som v stredu odchádzal, prihovorili sa mi, aby som sa ozval vyšetrovateľovi,“ povedal. S ním vraj už komunikuje. „Povedal som mu, že nám celá situácia komplikuje predvolebnú kampaň, čo bol zrejme účel tejto akcie,“ uzavrel poslanec.

Na vypočutie sa chystá budúci týždeň. Či išlo naozaj o ľudí z NAKA, polícia nevyvrátila ani nepotvrdila. „Vo svojej činnosti postupujeme v súlade s trestným poriadkom a platnými zákonmi,“ reagovali z kancelárie prezidenta Policajného zboru.

Predvolebný ring, Matovič proti Ficovi: Poď na detektor lži a milióny sú tvoje!

Škatule plné účtovníctva ukryté na povale starého rodinného domu v Borovej má Matovič odvtedy, čo svoju firmu predal jeho vtedajšiemu dlhoročnému susedovi Pavlovi Vandákovi. Chýbajúce roky 2002 a 2004 mali zostať u Vandáka. Ten zas tvrdí, že ich Matovič zničil z obavy pred daňovou kontrolou. Rozruch okolo Matoviča sa začal pred týždňom, keď ho premiér Fico obvinil, že svoju firmu predal bielemu koňovi za 121 mil. Sk.

Hlasujte v našej aplikácii VIRTUÁLNE #VOĽBY2016!Dostala by sa vaša strana do parlamentu, keby sa hlasovalo cez facebook?HLASUJTE A ZDIEĽAJTE!

Posted by Plus JEDEN DEŇ on 8. február 2016