Slovenský autor, spevák a muzikálový herec Matej Koreň vydal svoj debutový album Stigmy. Spoluautorsky sa na ňom podieľal aj poslanec Maďarič. Ten pre speváka skladal texty. Hudbu na albume tvoril Henrich Leško. „Matej Koreň moje texty a Henrichovu hudbu aktívne dotváral, je teda viac než len interprétom, je spoluautorom nášho albumu,“ povedal Maďarič.

Podľa politika všetci traja spolupracovali takým spôsobom, že písanie textov bolo pre Maďariča vzrušujúcou radosťou. „Politika bola v tej chvíli úplne mimo,“ tvrdí Maďarič. Pre poslanca je písanie textov veľkou zábavou. Vyštudoval totiž Filmovú a televíznu fakultu a pracoval už aj ako scenárista, dramaturg a šéfredaktor.

V pesničkách v albume Stigmy sa Koreň predstaví poväčšinou sám, no v niektorých v singloch hosťujú mu speváčky Lilly Maníčková a Michaela Husárová. Väčšina pesničiek na albume je pomalšia s výnimkou skladby „Zo žúru“.

Maďarič sa okrem atmosféry pri robení Stigmy vyjadril aj k svojmu hudobnému vkusu. Zakladá si predovšetkým na dobrých textoch: „Škála hudby, ktorú počúvam je velmi široká. Osobitne mám rád pesničky s dobrými textami, to znamená, že rád počúvam pesničkárov a šansoniérov, Leonarda Cohena, Zaz, Mareka Grechutu, Paula Simona.“