So svojím manželom Irena Bihariová doteraz pridávala na sociálne siete vysmiate zaľúbené fotky. Všetko je však inak! BIhariová oznámila, že sa s manželom, špecialistom na extrémizmus, Danielom Milom rozvádzajú. „Viete, že sa vyjadrujem kedykoľvek a k akejkoľvek téme, ale vzhľadom na to, že som politicky angažovaná a môj parner nie je, nemyslím si, že by bolo fér, keby naše veci zasahovali aj jemu do súkromia," hovorí líderka progresívcov. 

S manželom sa podľa jej slov a neskôr aj jeho vyjadrenia dohodli, že dôvody, prečo sa ich cesty po dlhom čase rozišli, nebudú mediálne komentovať. Podľa dostupných informácií dvojica spolu žila okolo 10 rokov a majú spolu dve deti. 

Bihariová od roku 2009 pôsobila v neziskovke Ľudia proti rasizmu a pred dvoma rokmi sa stala podpredsedníčkou aktuálne mimoparlamentnej strany Progresívne Slovensko. To sa umiestnilo v minuloročných voľbách tesne pod čiarou  aj so stranou Spolu, s ktorou tvorili koalíciu. Aktuálne podľa prieskumov má nová šéfka reálnu šancu dostať stranu do parlamentu, ak by sa voľby konali teraz. 

Jej manžel Daniel Milo je expert na rasizmus a xenofóbiu a neraz upozorňoval na nebezpečenstvo konšpirácií. Aktuálne pracuje pre Globsec. 

Fotky niekdajšieho zamilovaného páru nájdete v galérii >>>

Mohlo by vás zaujímať: