Nahodená a s úsmevom na perách - tak sa nám podarilo zachytiť Kočnerovu milú pred ayurvédskym centrom, ktoré sídli v jednom z hotelov v bratislavskom Starom Meste. Prekvapujúce je, že ho vlastní spolu s kontroverzným podnikateľom. Ten však zrejme bude musieť na procedúry na istý čas zabudnúť. Hrozí mu totiž až doživotie.

Hatinová však nezaháľa. Zdá sa, že biznis nepoznačila ani pandémia koronavírusu. Centrum sa dokonca v posledných mesiacoch presťahovalo z komplexu Five Star Residence na novú adresu. Pred vchodom prehodila pár slov so známym, dokonca sa v rámci hygienických opatrení spolu "lakťom pozdravili".  To, že jej milý sedí momentálne vo väzbe, na nej nebolo vôbec badať.

Či jej chýbajú aspoň pikantné správy, ktoré si vymieňali, sa tiež možno iba domnievať. Celé Slovensko však vie, že Miriam Hatinová svojho milenca v ich konverzácii často nazývala Bohom a on jej venoval tiež láskavé slová, pre neho bola totiž Bohyňou. V desiatkach správ, ktoré nemali len sexuálny podtón, však disktutovali aj o zavraždenom novinárovi Jánovi Kuciakovi či o miliónových zmenkách v prípade televízie Markíza. Práve Hatinová ho podľa medializovaných správ nabádala, aby už  konečne začal podávať trestné oznámenia.

Podnikateľ s podnikateľkou tvorili evidentne silný tandem a zdá sa, že sa im darilo. Týždenník Plus 7 DNÍ pred časom informoval, že sa vozí na luxusnom Porsche Ca­yenne za niekoľko desiatok tisíc eur a žije v modernej vile v bratislavských Vinohradoch, len zopár ulíc od Kočnerovho domu. Vtedy Hatinová tvrdila, že Kočner nebol jej sponzorom. „Nemám ho od neho, mám ho od svojich rodičov, darovacou zmluvou. Moji rodičia ho kúpili a darovali mi ho,“ obhajovala sa.

V súčasnosti si možno užíva pohodlie a luxus, avšak bez Kočnerovej spoločnosti. Ten si zrejme ešte istý čas posedí za mrežami. Miriam Hatinová povedala, že na naše otázky nebude odpovedať.

Fotografie prichytenej Miriam Hatinovej nájdete v našej galérii

Prečíajte si tiež: