Mnoho ľudí má svoje koníčky. Niekto rád maľuje, či spieva, alebo si udržuje postavu športom a niektorí ľudia venujú svoj čas a pozornosť domácim miláčikom. Naši zákonodarcovia v Národnej rade sú tiež iba ľudia a je samozrejmé, že mnohí poslanci uverejňujú fotografie zo súkromného života na sociálnych sieťach.

Poslankyňa Petra Krištúfková so svojím psom
Poslankyňa Petra Krištúfková so svojím psom
Zdroj: Facebook/ P krištúfková

Výnimkou nie je ani poslankyňa za Sme Rodina Petra Krištúfková. Na svojom profile na facebooku sa pochválila milými fotografiami so svojou čivavou. Malá čivava sa volá Cvokynko a je svetlej krémovej farby. Na jeden fotke je psík oblečený vo vianočnom svetríku a poslankyňa zdôrazňuje, že má rovnakú farbu vlasov ako má jej pes farbu srsti. Ďalšia fotka ukazuje, ako má Petra zavreté oči a Cvokynko sa pozerá do objektívu.

Psík leží na chrbte a vyplazuje jazyk do fotoaparátu. Petra psovi vyznáva lásku a tvrdí, že ho ľúbi ako koňa. Na tretej fotke pani poslankyňa bozkáva svojho psíka, ktorý má oblečený čierny svetrík a Cvokynko má prižmúrené oči. Malý Cvokynko je naozaj rozkošný a je pochopiteľné, že sa ním poslankyňa Krištúfková chváli.