Smer vo svojich predvolebných videách nedávno ostro zaútočil na lídra liberálov Richarda Sulíka a najnovšie si do hľadáčika vzal aj bývalého prezidenta Andreja Kisku. Na internete sa objavilo propagačné video strany smer s názvom "Kiska, zabudni na svoj plán. Nedovolíme ti navoziť imigrantov na Slovensko!"  

Vo videu animovaný Kiska sľubuje, že na Slovensko privezie tisíce migrantov s ktorými sa všetci podelíme o naše bohatstvo. "Na návšteve afrických krajín som videl masy odhodlaných chalanov, ktorí chcú byť aj vašimi susedmi"vyhlasuje animovaný Kiska, ktorý zároveň ponúka pôžičku na lyžovačku.

Propagačné video strany Smer: 

Niekoľko hodín po zverejnení inkriminovaného videa sa na oficiálnej stránke Andreja Kisku objavil otvorený dopis pre Róberta Fica v ktorom mu Kiska odkázal, že prišiel začiatok jeho konca. "Vojdeš do dejín ako človek, ktorý umožnil zlu ovládnuť našu krajinu. Chcem ti otvorene povedať, že za 12 rokov vládnutia si mal všetky možnosti ho zastaviť. To zlo ovládlo aj teba, šíriš ho všade okolo. V každom vyjadrení, na každej tlačovke, v každom videu." uviedol Kiska vo svojom liste ktorý zakončil s tým, že odteraz si s Ficom už bude iba vykať, aj keď si potykali už pre rokmi. Celý otvorený list Andreja Kisku nájdete v našej galérii. 

Róbert Fico zatiaľ na Kiskov odkaz nijako nereagoval, no jeho otvorený list nenechal chladným poslanca NR SR za Smer, Ľuboša Blahu. "Tak veľmi si chcel svojim listom uraziť Roberta Fica, ale zabúdaš, že mu nesiahaš ani po členky." napísal Blaha v jednej časti svojho veľmi ostrého odkazu. Celý status Ľuboša Blahu nájdete v galérii. 

Mohlo by vás zaujímať: