Slovenský prezident Andrej Kiska pricestoval na niekoľkodňovú štátnu návštevu Spojených štátov mexických na pozvanie prezidenta Enriqueho Peňa Nieta. Ide vôbec o prvú štátnu návštevu slovenského prezidenta v Mexiku. A je veru poriadne divoká! Užívajú si aj tequilu!

Šokovanú Remišovú zaskočilo správanie ľudí v Tatrách. TOTO fakt nečakala!

A do dna! Aj takto to vyzerá na oficiálnej návšteve dvoch prezidentov. "Tequila na obede. Mexický prezident Enrique Peña Nieto ma počas oficiálneho obeda prekvapil. Navrhol mi, aby sme si typickým spôsobom pripili ich národným nápojom, tequilou," povedal udivený Kiska. Mohlo to však mať dohru!

Cigániková odhalila súkromie. V čom sa neriadi podľa seba?

Zdroj: Internet

"Minister zahraničných vecí Mexika ho so smiechom upozorňoval, že takýto prípitok je mimo štátneho protokolu a doteraz sa nikdy nič také nestalo. Snáď nám to protokolisti prepáčia," vyhlásil s úsmevom náš prezident.

Andrej Kiska pred štyrmi dňami odletel do Mexika. Napriek prvotným problémom, keď kvôli poruche lietadla museli cestu posunúť o 11 hodín, je cesta, zdá sa úspešná. Prezident už stihol vystúpiť na pôde Senátu mexického parlamentu, na slovensko-mexickom ekonomickom fóre a odovzdali mu aj symbolický kľúč od hlavného mesta Mexika.

Fico odklepol pomoc migrantom. Slovensko im venuje neuveriteľný milión eur!

Zdroj: FB A.K.