Hoci tento bývalý házedesák odišiel od Mečiara aj z politiky, na nedostatok kontaktov na najvyšších miestach sa nemôže sťažovať. Na narodeninovú oslavu známeho advokáta Vladimíra Kána, ktorá sa nedávno konala v známom bratislavskom hoteli, Kiňa doviezol šofér na luxusnej audine s evidenčným číslom, ktoré môžu používať len zákonom určené subjekty, napríklad cirkev, no najviac sú rozšírené v štátnych organizáciách. Kiňo nám povedal, že odvoz týmto autom mu ponúkol kamarát. Komu patrí auto a kto je kamarát, nechcel prezradiť. Z auta na oslavu pritom odkráčal sám, bez spomínaného priateľa. 
  Z Kiňa je dnes opäť podnikateľ a hovorí sa, že má blízko k Smeru. Napokon už roky podniká aj so súčasným šéfom daňového riaditeľstva, ktorý je nominantom najsilnejšej vládnej strany, Igorom Šulajom. Eseročka BDR Consult, v ktorej je Šulaj spoločníkom, je majetkovo prepojená so spoločnosťou BDR, s. r. o., kde figuruje práve Kiňo. 

Kiňo býva vedľa Bondru

 SÁM: Hoci tvrdil, že ho zviezol kamarát, z auta na oslavu odkráčal Kiňo sám.


  Koncom decembra vznikla akciovka DTX, v ktorej je exposlanec aj s Irenou Šulajovou. No nie je to jediná novinka v živote tohto bývalého politika. Nedávno dostaval luxusnú vilu vo Veľkej Lomnici, do ktorej sa podľa vlastných slov presťahoval. Za štvorcový meter by ste dnes zaplatili od 100 eur (3 126 Sk). O tom, že nejde o obyčajnú lokalitu, svedčí aj prominentný sused, hokejista Peter Bondra. Obaja páni bývajú pritom blízko golfového strediska.