Modelka a bývalá riaditeľka súťaže krásy vie, ako podráždiť mužské oko! O Magdaléne Šebestovej je známe, že je zástankyňou prirodzenej krásy. Dlhé a štíhle nohy, opálenú pokožku a mladistvý vzhľad jej môže závidieť nejedna žena.

Šebestovej neprehliadnuteľná krása očarila už viacero vplyvných VIP mužov – športovcov, podnikateľov, ale aj politikov. Krásna Magda mala len 22 rokov, keď vyhrala súťaž Miss Slovensko. Čoskoro vyplávalo na povrch, že randí s futbalistom Filipom Šebom (38). Po šiestich rokov však idylickému vzťahu prišiel koniec.

Po rozchode s futbalistom sa novou láskou modelky stal ďalší športovec. Pre Šebestovú sa stal osudovým výlet do Moskvy, kam išla s kamarátkou oddýchnuť si. Práve tu preskočila iskra medzi ňou a futbalistom Jánom Ďuricom (40), s ktorým neskôr tvorili pár a narodila sa im aj dcérka – Ninka.

V roku 2019 sa však cesty Ďuricu a Šebestovej rozišli. Modelka istý čas hľadala útechu v náručí podnikateľa a riaditeľa biotechnologickej spoločnosti Michala Fressera. Mnohých prekvapilo, keď začiatkom januára vyplávalo na povrch, že misska rozširuje svoje obzory aj o zákulisie vysokej politiky. Denník Plus JEDEN DEŇ odhalil románik medzi Šebestovou a známym politikom – poslancom OĽaNO Györgyom Gyimesim (42).

Aj keď to vyzeralo tak, že bývalá kráľovná krásy a Matovičov poslanec to spolu myslia vážne, po troch mesiacoch bol láske známej dvojice koniec. Šebestová aj Gyimesi sú odvtedy oficiálne single. Modelka však neprestáva dráždiť mužov! Božská Magda sa aktuálne pochválila sériou pikantných fotiek, kde ju vidno kompletne nahú! FOTKY NAHEJ ŠEBESTOVEJ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!

Prečítajte si tiež: