Politička Lucia Žitňanská v rozhovore pre DennikN vyhlásila, že premiér Robert Fico (Smer-SD) vedie vládu profesionálne. Práve tieto slová rozčúlili poslanca, ktorý sa o svoj názor neváhal podeliť na sociálnej sieti. Dokonca Žitňanskej neveští v politickej kariére nič dobré a okrem nej to podľa Galka nevyzerá ružovo ani pre stranu Most-Híd.

Už zrejme nie je ani len znepokojená. Doteraz sa tak aspoň pri každej príležitosti tvárila. Dnes hovorí o predsedovi Smeru-SD, že vedie vládu profesionálne,“ píše politik v statuse na Facebooku.

Čo dodať k političke, ktorá svoju osobnú kampaň aj kampaň strany, za ktorú kandidovala postavila na protificovskej a protismeráckej rétorike, prezentovala sa heslami o tom, že "charakter rozhoduje" alebo "problém je Vážny" a potom s tým istým Smerom nielenže vliezla do koaličného chomúta. Navyše mu toleruje také megakauzy, ako je obývanie Bašternákovho bytu alebo skompromitovaný minister vnútra?“ pýta sa Galko a na svoje rozčúlenie nachádza aj riešenie.

Najlepšie je o nej nenapísať už nič, voliči to vyriešia sami. A postupne klesajúce preferencie strany Most - Híd dnes už na úrovni len tesne nad 5% dosvedčujú, že voliči nezabúdajú, práve naopak,“ tvrdí a na záver ešte pridáva jeden odhad.

Potom, keď sa SMK a Most spoja do čiste etnickej maďarskej strany a som presvedčený, že to sa stane, si táto pani možno uvedomí, čomu vlastne poslúžil,a“ dokončil Galko svoj príspevok.

Čítajte viac

Bude vás zaujímať