Alena Zszuzsová alebo aj Kočnerova volavka, ako ju mnohí nazývajú, počas posledných rokov vábila vplyvných mužov v slovenskej politike. Vypisovať si mala napríklad s expredsedom parlamentu Andrejom Dankom, bývalým podpredsedom parlamentu Martinom Glváčom, ktorého prezývala Maznák, odvolaným námestníkom generálneho prokurátora Reném Vanekom. Jej chápadlám sa nevyhol ani súčasný predseda parlamentu Boris Kollár.

Tí naleteli jej fotkám, na ktorých boli v skutočnosti zahraničné modelky a nie samotná Zsuzsová. Aké teda muselo byť ich prekvapenie, keď na televíznych obrazovkách po prvýkrát uvideli jej skutočnú tvár. Sexi krivky nahradili kilá navyše a po zvodnom pohľade nebolo ani stopy.

Počas zadržania mala dlhé vlasy, no tie jej dlho nevydržali. Nechala si ich ostrihať po plecia a odvtedy sa na súdnych pojednávaniach ukazuje s riedkymi krátkymi vlasmi. Na prvé pojednávania na súd chodila oblečená nenápadne v čiernej alebo bledoružovej mikine. S príchodom teplejšieho počasia však zmenila imidž a nevýrazné farby nahradila za jasne červenú mikinu, v ktorej je ťažké ju prehliaadnuť.

Zdá sa však, že Zsuzsová sa opäť rozhodla pre zmenu. Na pondelkovom pojednávaní v prípade vraždy Kuciaka a Kušnírovej sa ukázala klasicky v červenej mikine, no s úplne novým účesom.

Vražda investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej otriasla Slovenskom vo februári 2018. Vyvolala masové protesty, kvôli ktorým z funkcie odišiel napríklad aj vtedajší predseda vlády Robert Fico. Po takmer dvoch rokoch sa v januári tohto roka pred súd postavila štvorica obžalovaných. Celú vraždu si mal objednať podnikateľ Marian Kočner, spostredkovať ju mala Alena Zsuzsová. Vodičom na miesto vraždy mal byť Zoltán Andruskó. Vrahom mladej dvojice bol Miroslav Marček, ktorý sa k činu priznal. Za tento čin si vo väzení odsedí 23 rokov.

FOTO Zsuzsovej nájdete v GALÉRII

Anketa
Hodí sa podľa vás Zsuzsovej nový účes?
  • 17%
  • 8%
  • 75%

Prečítajte si tiež: