Súd ohľadom vraždy novinára Jána Kuciaka († 27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej († 27) aj naďalej pokračuje. Počas posledných pojednávaní na súde bola prítomná aj Alena Zsuzsová. Tá má na krku obžalobu zo sprostredkovania ich vraždy. Z objednávky je obžalovaný Marian Kočner a pomocníkom pri jej vykonaní mal byť Tomáš Szabó. Štvrtý obžalovný Miroslav Marček sa k vražde priznal, je odsúdený na 23 rokov za mrežami. Zvyšným obžalovaným v prípade dokázania viny hrozí 25 rokov, až doživotie. 

O Zsuzsovej sa prvýkrát začalo hovoriť až po jej zadržaní. Postupne tak vyplávali na povrch mnohé informácie. Podľa medializovaných informácií mala byť Kočnerovou pravou rukou. Pomáhala mu získavať rôzne kompromitujúce materiály na vplyvných ľudí najmä z politiky. Mala komunikovať s vtedajším šéfom parlamentu Andrejom Dankom, predsedom strany Sme rodina Borisom Kollárom, bývalým námestníkom generálneho prokurátora Reném Vanekom či bývalým podpredsedom Národenj rady Martinom Glváčom, ktorého nazývala Maznák.

S týmito mužmi si Zsuzsová vypisovala rôzne správy. Neprezentovala sa však svojimi fotkami, ale podobizňami žien, ktoré našla na internete. Preto muselo byť pre mnohých vplyvných pánov skutočným prekvapením, keď uvideli, ako v skutočnosti vyzerá. Sexy krivky totiž nahradili faldíky navyše a jej sexepíl sa kamsi vytratil.

Anketa
Hodí sa Zsuzsovej nové obočie?
  • 20%
  • 80%

Počas pojednávaní v prípade vraždy Kuciaka a Kušnírovej sa Zsuzsová objavovala strhaná v nevýrazných mikinách a pred objektívmi novinárov sa častokrát skrývala. Počas jari však vytiahla výraznú červenú mikinu, v ktorej sa teraz objavuje na verejnosti. Na posledné pojednávanie prišla s novým účesom - nechala si ostrihať ofinu. No zdá sa, že ani táto zmena nebola jej posledná. Dnes totiž prišla na súd s výrazne namaľovaným obočím. Spoznali by ste ju?

FOTO Aleny Zsuzsovej z najnvšieho pojednávania nájdete v GALÉRII

Prečítajte si tiež: