Alena Zsuzsová sa mala snažiť na základe inštrukcií od Mariana Kočnera nadviazať čo najužší kontakt s viacerými známymi mužmi, predovšetkým zo slovenskej politickej scény. Prvý na zozname bol líder Sme Rodina Boris Kollár. Ten sám priznal, že sa so Zsuzsovou stretol asi trikrát pred vyše deviatimi rokmi. Údajne sa v ňom prebudil jeho filantropický duch, a tak jej dal peniaze, pretože naňho pôsobila ako normálna žena, ktorá sa nevie postarať o dieťa. Druhý pán na holenie, a ktovie na čo ešte, mal byť exminister vnútra a spravodlivosti Daniel Lipšic. V médiách sa objavila jeho údajná siahodlhá komunikácia s čiernovláskou, ktorá bola viac než len pikantná. „Ale aj tak vás chcem najskôr stretnúť. A kde všade ho chcete cítiť?“ znela otázka, ktorú mal advokát údajne napísať. Údajne preto, lebo Lipšic akúkoľvek pravosť tejto komunikácie verejne odmietol.
V januári 2019 prasklo azda najväčšie Zsuzsovej tajomstvo, a síce jej pikantná komunikácia s podpredsedom parlamentu Martinom Glváčom.Maznák, ako ho mala uloženého v mobilnom telefóne, jej údajne písal, že si zaslúži „hýčkanie a opateru“.

Daniel Lipšic si údajne mal so Zsuzsovou písať perverzné správy. Známy advokát to popiera.
Daniel Lipšic si údajne mal so Zsuzsovou písať perverzné správy. Známy advokát to popiera.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Najnovšie indície, ktoré vyplývajú z prepisov odhalených správ z Kočnerovej aplikácie Threema, ukazujú, že Zsuzsová mohla mať nadviazaný kontakt aj s ďalšími vplyvnými politikmi. Jedným z nich mal byť aj exminister obrany Martin Fedor. „Zisti u Martina Fedora, aká je tam situácia,“ písal Zsuzsovej Kočner. „Skúsim, ale ten nevie ani k…t,“ odpovedala ona v prepise, ktorý zverejnil Denník N. Zaujímavé je, že práve o možnom vzťahu Fedora a Zsuzsovej sme v našom denníku nedávno písali. Známa je totiž exministrova aférka z roku 2013, keď ho načapali s čiernovlasou milenkou. Tá pripomínala práve Kočnerovu volavku. „Pokiaľ ide o spomínanú pani, nepoznám ju, nikdy som sa s ňou nestretol ani nekomunikoval o situácii v Moste,“ povedal nám Fedor.

Martin Glváč údajne tiež skočil Zsuzsovej na lep.
Martin Glváč údajne tiež skočil Zsuzsovej na lep.
Zdroj: tasr


V komunikácii Kočnera a Zsuzsovej sa spomenulo aj ďalšie vplyvné meno. Raz jej totiž mal podnikateľ napísať, že namiesto Lucie Žitňanskej sa stane ministrom spravodlivosti Gábor Gál. „P..i… toho som mala namotaného na fb,“odpísala Zsuzsová. „Gábor Gál spomínané dve osoby vôbec nepozná, nikdy sa s nimi nestretol, nekomunikoval a predmetnú časť komunikácie z dôvodu, že on sám sa rozhodol až tesne pred vymenovaním do funkcie prijať ponuku byť ministrom spravodlivosti a už vôbec nebol nikdy nikým ,namotaný na fb`, považuje za čistý nezmysel,“ informovala hovorkyňa ministerstva spravodlivosti Zuzana Drobová.

FOTKY ZSUZSOVEJ ÚDAJNÝCH OBĽÚBENCOV NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Prečítajte si tiež: