Ďalší pochod Za slušné Slovensko vyhnal do ulíc tisíce ľudí v Bratislave a v ďalších viac ako dvadsiatich mestách na celom Slovensku. Do ulíc vyšli aj nespokojní Slováci v zahraničí. Hlavnou požiadavkou bolo, aby z kresla šéfa polície odišiel doterajší policajný prezident Tibor Gašpar.

Fico na tvrdo o smrti Pavla Pašku: zoštvala ho banda novinárov a idiotskí politici!

Matovičov status o smrti Pašku pobúril analytika. Je to brutálne a nevhodné!

„Gašpar dole,“ skloňovalo sa medzi ľuďmi na bratislavskom Námestí SNP. Adresovali tak jasnú požiadavku novému ministrovi vnútra Tomášovi Druckerovi. „Ak politici boli schopní vytvoriť novú vládu za dva dni, tak nerozumieme výhovorke pána Druckera, že nevie nájsť nového policajného prezidenta v radoch slušných policajtov, a to v priebehu pár dní,“ kritizovali situáciu organizátori pochodu. Nový šéf rezortu vnútra si pred riešením personálnych otázok vyžiadal čas na rozmyslenie.

Šťastná mamička poslankyňa Milanová: Takto prebaľuje v parlamente!

Podľa tipu, ktorý nám poslal všímavý čitateľ, sa práve na štvrtkovom zhromaždení za Slušné Slovensko, objavila aj bývalá ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská. Internetom takmer ihneď začala kolovať aj fotka, na ktorej sa Žitňanská usmieva.

Všímavý čitateľ si na pochode všimol v dave bývalú ministerku spravodlivosti Luciu Žitňanskú
Všímavý čitateľ si na pochode všimol v dave bývalú ministerku spravodlivosti Luciu Žitňanskú
internet