Jirko Malchárek je verejnosti známy najmä ako bývalý pretekár a politik. V roku 2005 bol vymenovaný za ministra hospodárstva za stranu ANO a chvíľu zastával aj funkciu podpredsedu vlády. Po niekoľkých kauzách vrátane jeho údajného spojenia s kauzou Gorila odišiel z politiky do ústrania. Na verejnosti sa objavoval len zriedka. Naposledy sa o ňom písalo zhruba pred rokom v súvislosti s jeho rozvodom s lekárkou Sofiou Malchárkovou.
Nám však do redakcie najnovšie prišla fotografia, ako Malchárek sedí na letisku vo Viedni. Fotka vznikla v tento pondelok na poludnie. „Sedel som blízko neho. Počul som, že cestuje do Ríma,“uviedol anonymný zdroj, ktorý si neželá byť menovaný. Exminister na záberoch pôsobí poriadne vychudnuto, čo však môže byť dôsledok toho, že pred istým časom bojoval so zákernou rakovinou. Teraz je však, zdá sa, už zdravotne v poriadku a život si naďalej užíva plnými dúškami.


V súvislosti s tým si však zrejme predstavoval krajší návrat domov, než v skutočnosti zažil. „Vrátil som sa včera večer. Viete, že tento druh publicistiky nepodporujem, ani ju nevyhľadávam,“ komentoval vzniknutú situáciu Jirko Malchárek. ,Podľa dostupných informácií, ktoré priniesla televízia JOJ, sa zlodeji pokúšali ukradnúť trezory, pri čom ich bývalý politik vyrušil. Zrejme nečakali, že sa doma objaví tak skoro. Do domu sa dostali tak, že rozbili sklenenú výplň na dverách zimnej záhrady.

FOTOGRAFIU JIRKA MALCHÁRKA Z LETISKA VO VIEDNI NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Mohlo by vás zaujímať: