Ak niekto z našich politikov vždy vedel, ako zaujať a šokovať, tak to bol jednoznačne Ján Slota. Ten neostal svojej povesti nič dlžný ani po rokoch, čo sa stiahol z verejného života. „Som zhrozený zo situácie v SNS pod vedením kapitána Danku a jeho blízkych. Pevne verím, že drvivá väčšina členov SNS je rozhorčená nad konaním kapitána Danku, ktorý pomaličky hádam spáva s pánom Bugárom,“ začal Slota svoj príhovor vo videu, pričom v ňom Andreja Danka opakovane nazval nesprávnym priezviskom.

Ján Slota sa pripomenul verejnosti po takmer štyroch rokoch a stálo to skutočne za to.
Ján Slota sa pripomenul verejnosti po takmer štyroch rokoch a stálo to skutočne za to.
Zdroj: archív


Výrazne pribratý bývalý politik opäť poukázal na tému, ktorá mu celé roky ležala v žalúdku, a to na maďarskú menšinu. „Danko doslovne dovolil aj cez ministerstvo, ktoré riadi SNS, zdevastovať slovenské školstvo na južnom Slovensku, kde pomaličky slovenské deti musia navštevovať maďarské školy,“ dodal. V závere Slota dodal, že jediný, kto ešte je podľa neho nosičom vlastenectva a kresťanských hodnôt, je Štefan Harabin.

Slota povedal, že voliť by mali ľudia Štefana Harabina.
Slota povedal, že voliť by mali ľudia Štefana Harabina.
Zdroj: Martin Baumann

„Strana Vlasť víta každú podporu, od každého Slováka. Aj od pána Slotu, lebo on bol jedným zo zakladajúcich členov SNS,“ zareagoval na Slotove slová Harabin. So žiadosťou o reakciu na video sme oslovili aj samotného Andreja Danka, ten nám však do uzávierky nereagovalK celej situácii sa napokon vyjadril aj Béla Bugár, predseda Most-Híd. 

REAKCIU BÉLU BUGÁRA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Prečítajte si tiež: