Napriek tomu, že Robert Fico intenzívne tvrdí, že v jeho strane žiadne trenice nie sú, mnohé fakty svedčia o opaku. Príkladom sú jeho napäté vzťahy s premiérom Petrom Pellegrinim, či aktuálne aj ministerkou zdravotníctva Andreou Kalavskou, ktorú doslova potopil pri jej reforme zdravotníctva. Drsný odkaz sa nedávno ušiel aj šéfke rezortu vnútra Denise Sakovej, ktorú prostredníctvom médií vyzval k politickej zodpovednosti pri riešení kauzy Mariana Kočnera a odšifrovania aplikácie Threema v jeho mobile.
Situácia sa, vyzerá to tak, začína naozaj stupňovať a dôkazom toho sú zábery, ktoré sa nám podarilo získať. 

Krátko po tom, čo sa včera predpoludním stretli Pellegrini so Sakovou pri príležitosti 75. výročia SNP, si to vo dvojici namierili do jednej z bratislavských kaviarní.
Krátko po tom, čo sa včera predpoludním stretli Pellegrini so Sakovou pri príležitosti 75. výročia SNP, si to vo dvojici namierili do jednej z bratislavských kaviarní.
Zdroj: Tony Štefunko

Krátko po tom, čo sa včera predpoludním stretli Pellegrini so Sakovou pri príležitosti 75. výročia SNP, si to vo dvojici namierili do jednej z bratislavských kaviarní. Tam pobudli niekoľko minút a podľa našich informácii mali v uvoľnenej atmosfére rozobrať nielen bežné témy, ale najmä aktuálnu situáciu v strane .”S pani ministerkou máme veľmi dobré vzťahy a podarilo sa nám nájsť pár minút, počas ktorých sme okrem pracovných veci diskutovali aj o tom, čo sa aktuálne deje,” priznal Pellegrini.

Je teda len otázkou času, ako sa celá situácia v strane nakoniec vyvinie, vyzerá to však tak, že niekdajší predseda vlády bude mať čo robiť, aby situáciu v strane upokojil. Podľa našich zdrojov z prostredia Smeru však nie je vylúčené, že sa Saková a Pellegrini budú takto stretávať častejšie.

VIAC FOTOGRAFIÍ Z TAJNÉHO STRETNUTIA PELLEGRINIHO A SAKOVEJ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Mohlo by vás zaujímať: