Pellegrini o tom informoval na sociálnej sieti. „Milí priatelia, koronavírus je realitou, obete si nevyberá a nikto sa nemôže spoliehať, že práve jemu sa nákaza vyhne," napísal.

Po pozitívnom teste skončil Pellegrini v karanténe. „Vymenil som teda na čas parlamentné tlače za sporák s hrncami a snažím sa prežiť karanténu v čo najväčšom psychickom a fyzickom zdraví. Zatiaľ sa mi to darí a cítim sa celkom dobre," dodal.

Svojim fanúšikom odkázal, aby boli obozretní pri kontaktoch so svojimi blízkymi a najmä tými staršími. „Majme všetci v tejto ťažkom čase predovšetkým nádej, že sa čím skôr vrátime k svojim vlastným plnohodnotným životom," zakončil Pellegrini.

Pellegrinimu zaprial bezproblémové zvládnutie choroby aj podpredseda parlamentu Juraj Šeliga. „ COVID-19 si nevyberá a je jedno či sme politici, lekári alebo akékoľvek iné povolanie... Preto skoré uzdravenie a čo najbezproblémovejší priebeh," napísal do komentára.

Po tom, ako o svojom pozitívnom teste informoval šéf strany Hlas, vyšiel s pravdou von aj podpredseda strany Erik Tomáš. „Priebeh mám zatiaľ mierny, tak mi držte palce," prihovoril sa Tomáš fanúšikom vo videu. Podľa jeho slov má mierny priebeh choroby.

FOTO PELLEGRINIHO V KARANTÉNE A REAKCIU SAKOVEJ NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: