Pavol Rusko vždy vystupoval ako suverénny muž, ktorý má hlavné slovo, o všetkom rozhoduje a nebojí sa zapliesť aj do kontroverzných a život ohrozujúcich situácií. Napriek tomu ide o človeka, ktorý sa vo väčšine času objavoval po boku svojej aktuálnej partnerky. Či už to bola exmanželka Viera (53), milenka Magda Tokárová, alebo terajšia, niekoľkoročná partnerka Henrieta, ktorú si pred vyše mesiacom zobral za svoju zákonitú manželku. O tej sa exminister hospodárstva vždy vyjadroval nanajvýš slušne a milo a inak ako „Heňuška“ ju azda ani neoslovil.

Pavol Rusko si odviedol svoju manželku za ruku, pred nákupným centrom parkoval ako hulvát.
Pavol Rusko si odviedol svoju manželku za ruku, pred nákupným centrom parkoval ako hulvát.
Zdroj: tm


A práve v spoločnosti svojej Heňušky trávi Rusko, pokiaľ nebehá po súdoch, kam v ostatnom čase chodí už ako na hodiny klavíra, všetok svoj voľný čas. Inak to nebolo ani minulý týždeň, keď sa spoločne so svojou láskou nachádzal v známom nákupnom centre v širšom centre Bratislavy.

„Keď som išiel okolo, zbadal som Ruskovo auto, ako „na hulváta“ parkuje mimo parkovacieho miesta pred priechodom pre chodcov len na výstražných svetlách. Zhruba po pol hodine vyšli z nákupného centra a smerovali k autu. Komické bolo, že na schodoch Rusko podal svojej manželke ruku, tá však pokračovala ďalej. On sa urazil a počkal, kým ho nechytí a až tak pokračovali ďalej,“prezradil nám náš zdroj, ktorý nám do redakcie zaslal aj fotografiu a video. Dvojica následne nastúpila do zle zaparkovaného auta a spoločne odfrčali.

FOTOGRAFIE PAVLA RUSKA SO SVOJOU MANŽELKOU PRED NÁKUPNÝM CENTROM NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.