Známa politička Monika Beňová pred verejnosťou nikdy prehnane neskrývala ako svoje názory, politické presvedčenie, tak ani majetok, ktorý sa jej počas kariéry podarilo nadobudnúť. Za dlhé roky sme ju mohli vidieť jazdiť vo viacerých luxusných autách, pravidelne si užívala drahé zahraničné dovolenky a nedávno sa rozhodla aj pre veľkú rekonštrukciu svojho parádneho domu vo Vrakuni. Samostatnou kapitolou je Beňovej šatník, na ktorého obsahu si dáva skutočne záležať. 

Monika Beňová rada dopraje luxus sebe, ale aj svojej dcérke či partnerovi.
Zdroj: MICHAL SMRČOK

Už viackrát sa v médiách objavila zmienka o tom, v akom luxusnom kostýme sa politička ukázala, či ako sa nahodila na výlet do hôr. Najnovšie sa novým a poriadne drahým kúskom pochválila tento víkend, keď si s dcérkou Leuškou vyšla na prechádzku po Bratislave.

"Najradšej spím aj tak v kočiariku a mamina si dá aspoň prechádzku rezkú 6 kilometrov po hrádzi v prírode, lebo to sa može aj teraz," napísala Beňová pod spoločnú fotografiu s dcérou. Na tej je malá Lea zababušená v perinke v kočíku a politička sa pred zimou chránila luxusnou kašmírovou čiapkou známej svetovej značky. Podľa dostupných informácií na webe sa jej cena pohybuje okolo 1000 eur. 

FOTOGRAFIU BEŇOVEJ V LUXUSNEJ DRAHEJ ČIAPKE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Anketa
Kúpili by ste si aj vy čiapku za 1000 eur?

Mohlo by vás zaujímať: