Marian Kočner bol v minulosti miláčikom mnohých známych osobností. Médiá obleteli jeho fotky s viacerými známymi tvárami - Monikou Beňonou, Petrom Žigom alebo Fedorom Flašíkom. Mnohokrát pripomínané boli aj jeho raňajky s Richardom Sulíkom.

Na počudovanie sa Kočner v minulosti mnohokrát ukazoval práve na charitatívnych udalostiach. Ples v opere, charitatívne dražby či udalosti - to boli miesta, kde sa Kočner rád ukazoval. Na niektorých z nich sa z času na čas objavil aj bývalý šéf Markízy Pavol Rusko. No to nie je to jediné, čo ho s podnikateľom z mafiánskych zoznamov spájalo.

Cesty Kočnera a Ruska sa prvýkrát preťali už počas štúdia na vysokej škole, obaja totiž študovali žurnalistiku na Univerzite Komenského. Ich kamarátstvo nakoniec prerástlo až do káuz, pri ktorých museli na otázky vyšetrovateľov odpovedať obaja.

Priateľstvo oboch odsúdenýh sa ukázalo aj v kauze televízie Markíza pri podpise falošných zmeniek. Kočnerovo meno však rezonuje aj v ďalšej Ruskovej kauze - pokuse o vraždu bývalej spolumajiteľky Markízy Sylvie Volzovej. V tejto kauze Kočner vystupuje ako svedok. 

Ako šiel s oboma odsúdenými čas? FOTO nájdete v galérii

Prečítajte si aj: