Pracovný výjazd predseda vlády začal navštevou Spojenej školy v Sečovciach. Podľa neho  je príkladom modernej školy, ktorá pripravuje študentov na vysoké školy i trh práce. "Bola to výborná voľba, začať výjazd práve tu. Skvelá atmosféra, mladí a ambiciózni ľudia a kvalitné študijné prostredie, aké si predstavujem pre každé dieťa na Slovensku," uviedol Heger. Vraj atmosféra ambícií inšpirovala aj samotného premiéra, keď po návšteve školských laboratórií a iných zariadení išiel priamo k športovým zariadeniam, aby si zacvičil.

Predseda vlády pri vodorovných tyčiach začal robiť zhyby, ale svetový rekord to nebol. Heger urobil pokus aj pri dalšom športovom zariadení, ale dá sa predpokladať, že návšteva školy mu zobrala veľa síl, lebo ani druhý pokus nevyzeral ako úspešný. Premiér sa však nehanbil a celú situáciu bral s humorom.  

Odbornú radu by mu mohol ponúknuť expert na športovanie pred kamerami, a to bývalý premiér Robert Fico (56). Jeho najobľúbenejším cvikom sú kľuky a tajomstvom športového úspechu su pevné ramená.

FOTO HEGERA NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: