Hoci sa národniarom vo februárových voľbách do parlamentu prebojovať nepodarilo, kvality hovorcu expredsedu NR SR sa krátko po nástupe do funkcie rozhodol využiť súčasný minister školstva Branislav Gröhling (46). Napriek tomu, že od prvého dňa bol spomínaný hovorca Tomáš Kostelník v plnom nasadení, predsa len si doprial chvíľu pre seba. Urobil tak tento víkend a ukradnutý čas využil naozaj skvostne. Po niekoľkých rokoch spoločného vzťahu sa totiž rozhodol oženiť s redakorkou a moderátorkou spravodajskej TA3 Hanou Džurnou.

"Spoznali sme sa v televízii, pred 6 rokmi. Z dobrého priateľstva sme sa stali partnermi, a dnes manželmi", rozhovoril sa Kostelník. "Svadby sa nemohla zúčastniť moja časť rodiny, keďže moji rodičia a súrodenci žijú v Kanade a nemohli pricestovať pre koronu. Rituály boli zachované, rozbíjal sa tanier, samozrejme všetci nám rozkopávali črepy a podľa povery nám vychádza, že budeme mať 14 detí. Ďalšia vtipná príhoda bola, že počas môjho príhovoru všetci čakali na nevestu, kým sa postaví, ale tá sa postaviť nevedela, keďže som jej pristúpil šaty,"prezradil.

Dvojica si svoje vytúžené ÁNO povedala v blízkosti Bratislavy vo vinárskom mestečku Modra. Podľa našich informácií sa minister Gröhling samotného obradu nezúčastnil, no mal by sa dostaviť na svadobnú hostinu.

Fotografiu krásnej nevesty nájdete v galérii.

Prečítajte si tiež: