Na rozdiel od svojho manžela žije profesorka Svetlana Ficová celkom bežný, miestami až nudne pôsobiaci život. Napriek tomu, že biedu rozhodne netrie, nepotrpí si ani na drahé značkové oblečenie, šperky či kabelky. Jediný luxus, ktorým bola doposiaľ obklopená, bol byt v Bonaparte, odkiaľ sa však podľa viacerých zdrojov už s manželom odsťahovala.
Už počas leta sa intenzívne rozprúdila debata o tom, kam povedú kroky Ficovcov ďalej. Podľa nedávnych zistení týždenníka Plus 7 Dní sa expremiérova politička mala viackrát zdržiavať v bytovom komplexe na Drotárskej ceste v Bratislave, avšak len počas dňa. Prespávať ju v danej lokalite zatiaľ nikto nevidel.

Fico tvrdí, že v Bonaparte nebýva už od leta.
Fico tvrdí, že v Bonaparte nebýva už od leta.
Zdroj: Emil Vasko


Noci totiž podľa našich exkluzívnych zistení trávi v súčasnosti Svetlana Ficová v činžiaku na Lipského ulici v bratislavskej časti Dúbravka. Tam totiž býva jej mama. „Videl som ju tu už viackrát večer a ráno odchádzať,“ prezradil nám náš dobre informovaný zdroj, ktorý v bytovke taktiež býva. O tom, že by sa v danej lokalite objavoval aj Robert Fico, však nepadlo ani slovo. Kde teda skutočne býva bývalý predseda vlády je tak naďalej zahalené rúškom tajomstva. Isté však je, že noci podľa všetkého trávi bez svojej manželky. “Keď bude čas, tak vám poviem, kde bývam. Ale pôjdem do prenájmu znovu,”uviedol pred niekoľkými mesiacmi Robert Fico novinárom s tým, že už aj on sám chce mať od otázok pokoj, preto to chce riešiť čo najskôr. Aká je však skutočná realita, vie len on sám. Nebolo to totiž prvýkrát, kedy všetkých okolo seba silou mocou presviedčal, že otázku svojho bývania urýchlene vyrieši. „Už si hľadám pozemok, lebo si chcem postaviť dom. Mám niekoľko tipov a chcem si postaviť štandardný rodinný dom,“povedal v roku 2016 v čase, keď sa pred Bonaparte organizovali masívne protesty, nakoľko sa prevalila kauza týkajúca sa dnes už odsúdeného daňového podvodníva Ladislava Bašternáka.

EXKLUZÍVNE FOTOGRAFIE SVETLANY FICOVEJ Z BYTOVKY, KDE PRESPÁVA BEZ MANŽELA, NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Mohlo by vás zaujímať: