Rusko sa netajil tým, že sa chcú so svojou vyvolenou Henriett Heger zobrať až po tom, keď mu z nohy odbudne monitorovací náramok. Láska predčila plány a Rusko má po dávnom rozvode s Vierou Ruskovou novú manželku. Rusková sa k situácii vyjadrovať príliš nechcela: „Nebudem sa k tomu vyjadrovať, už 10 rokov máme každý vlastný život.“

Svadba mala množstvo symboliky. Uskutočnila sa v deň 56. Ruskových narodenín, teda v utorok 20. 8. v jeho rodnom Liptovskom Mikuláši. Zúčastnili sa jej iba Ruskove deti, svedkovia a úzky okruh Hegerovej rodiny. Tá si zobrala aj Ruskove priezvisko. Po krstnom mene Henriett tak bude mať dve priezviská: Rusko Heger. „Bola to diskrétna svadba,“ potvrdil Rusko.

Exminister hospodárstva Pavol Rusko s už manželkou Henriett Rusko Heger.
Exminister hospodárstva Pavol Rusko s už manželkou Henriett Rusko Heger.
Zdroj: Julius Dubravay

Nasledovala príjemná svadobná cesta do Ždiaru. „Bola to krásna a milá 5-dňová dovolenka v tichom prostredí,“ povedal Rusko. Medové týždne si mladomanželia užívali v Ždiarskom penzióne Strachan. Nevedno, či Ruskovci šetrili, ale veľmi sa buchnúť po vačkoch nemuseli. V trojhviezdičkovom penzióne sa dá ubytovať od 45 eur za noc a osobu. To, či so sebou zobrali aj roztomilú fenku Laru, sme sa nedozvedeli.

EXKLUZÍVNY ZÁBER NEVESTY HENRIETT NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Prečítajte si tiež: