„Keďže ma oddnes až do piatka čakajú iné povinnosti, bola som hroby rodičom, starým a prastarým rodičom urobiť už v nedeľu,“ napísala Beňová v stredu na sociálnu sieť. Europoslankyňa tiež opísala, aké bolo pekné počasie a že nemusela ísť na hroby zababušená vo vetrovke, ako tak robila ako malé dievčatko.

Svojim priateľom s pokojom a úctou sebe vlastnou napísala: „Tí, ktorí z akéhokoľvek dôvodu nemôžete ísť na hroby, spomínajte doma alebo v práci, počíta sa to rovnako. Nakoniec, na tých, ktorých sme milovali a už medzi nami nie sú, aj tak myslíme počas celého roka a kochlík chryzantém za 5 eur tomu hodnotu nezvýši. Hlavné je to, čo máme v srdci.“

Politička až dnes prezradila, aké neodkladné povinnosti ju čakali počas tohto víkendu. Na sociálnu sieť napísala, že víkend strávila v nemocnici, čo zdokumentovala aj fotkou na sociálnej sieti. Je v nej od stredy, no teší sa, že už zajtra ju pustia. „Nie je to nič dramatické. Trošku sa to počas pobytu v nemocnici skomplikovalo, ale všetko dobre dopadlo a už zajtra ma prepustia do domáceho ošetrenia,“ napísala nám Beňová, ktorej touto cesotu želáme skoré uzdravenie.

 

FOTOGRAFIU MONIKY BEŇOVEJ Z NEMOCNICE NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Mohlo by vás zaujímať: