Andrej Danko sa na sociálnej sieti priznal, že od volieb sa odhodlal k veľkej zmene. Rozhodol sa totiž, že nadbytočné kilogramy, ktoré nabral počas volebného obdobia, opäť schudne. "Mal som operáciu, počas ktorej mi lekári vybrali nádor. A vtedy začali moje problémy s priberaním," priznal sa nám. Po náročnej operácii aj vďaka stresu v parlamente pribral až 15 kíl. "Ležať bezbranne v nemocnici neprajem nikomu. Sľúbil som si, že sa budem zdravo stravovať," priblížil.

Facebookový status Andreja Danka.
Facebookový status Andreja Danka.
Zdroj: Facebook - Andrej Danko

Po voľbách teda prešiel na zdravší životný štýl. "Denne vypijem približne 3 litre vody. Jem menej mäsa a veľa šalátov," prezradil svoje triky. Svoj deň zvyčajne začína jogurtom s ovocím alebo müsli. Na obed jedáva zvyčajne je šaláty. Zamiloval si tie s kozím syrom alebo cézar šaláty. Na večeru zvykne jesť opäť šaláty, napríklad tuniakové. Zdravú stravu kombinuje so športom. Exšéf parlamentu si obľúbil bicykel, futbal či dlhé prechádzky.

"Najviac mi pomáha, keď mám čas pre seba a nie som pod stresom ako v parlamente,"prezradil Danko. Jeho cieľom je schudnúť ďalších  6 kíl a dostať sa tak na váhu spred operácie. "Trápim sa s váhou ako skoro každý. Chcem však povzbudiť všetkých, ktorí majú podobné problémy, že sa to dá. Držím vám palce,"dodal.

Fotografiu schudnutého Danka nájdete TU.

Mohlo by vás zaujímať: