Chcete vidieť, ako parkuje šéf slovenského parlamentu? Pozrite si FOTO od nášho čitateľa.

Víkend pre značnú časť Bratislavčanov predstavuje časť týždňa, kedy sa vyráža do ulíc veľkomesta na nákupy či za pohodou. Podobne to zjavne funguje aj v domácnosti šéfa parlamentu, ktorý dnes v dopoludňajších hodinách prevetral svoje luxusné auto.

S vedením motorového vozidla majú problémy viacerí zákonodarcovia. Prečítajte si o tom, akej vážnej chyby sa dopustila minulý rok poslankyňa za SaS Jana Cigániková.

S partnerkou Simonou sa vybral za nákupmi do známeho obchodného reťazca s domácimi potrebami – na tom by, samozrejme, nebolo nič čudné, ak by sa mu pri takej triviálnej záležitosti, akou je parkovanie, nepodaril poriadny prešľap.

FOTO Danko si pre priateľku pripravil narodeninové prekvapenia. S týmto za ňou prišiel domov

Za čiarou

Danko svoj športiak s pompou uvelebil nie na jednom, ale hneď dvoch parkovacích miestach! Nepochybne tým viacerým vodičom, ktorí by taktiež radi niekde zaparkovali, spôsobil obrovskú radosť. Na zjavne plnom parkovisku si tak šéf národniarov ukoristil o jedno miesto navyše.

Šéf parlamentu sa však podľa vlastných slov na frajera hrať v žiadnom prípade nechcel. Nevhodne zaparkoval preto, že z jednej strany ho obmedzovali nákupné vozíky a z druhej strany zasa naširoko zaparkovaná dodávka.

„Nikoho som neobmedzoval, na parkovisko som prišiel ráno o pol desiatej, keď bola ešte minimálne polovica miest voľná,“ prezradil šéf národniarov. Priznal, že zaparkovať mohol radšej niekde inde.

„Ak náhodou budem musieť zaplatiť pokutu, tak ju bez problémov zaplatím,“ uzavrel. Takto parkovať vraj nezvykne.

Čo by ste Dankovi odkázali za takýto trapas? Dajte nám vedieť v komentároch pod článkom.

Prečítajte si viac o Andrejovi Dankovi na Pluska.sk: