Poslankyni sa nepáčilo, že si ju Linhart natáča, a poslanec sa zas sťažoval, že si ho Jarmila Halgašová fotí kvôli jeho obezite.

Na utorkovom výbore sa preberala petícia Poľovníctvo má zmysel, ktorá má zabrániť rozdrobeniu organizovaného poľovníctva na Slovensku. No niektorí poslanci sa venovali, zdá sa, niečomu úplne inému. Fotografovanie poslancov vyústil až do potyčky. 

SPOMÍNANÝ ZÁBER NÁJDETE V GALÉRII 

„Rád by som upozornil na nekorektné správanie pani Jarmily Halgašovej. Mojej kolegyne, čo sedí po ľavej strane a odsadla si o jednu stoličku ďalej. Poprosil by som, aby s pracovníkmi ministerstva pôdohospodárstva, aby som bol presný s pánom Remžom, aby sa tu nehrali na trinásťročné deti, a nefotili mňa a moju obezitu,“ posťažoval si poslanec z klubu Sme rodina s tým, že fotografie sa určite objavia na sociálnych sieťach, čo si samozrejme neželá. 

Poslankyňa za SaS Halgašová sa však ohradila. „To sú všetko úplné nezmysly,“ tvrdila s tým, že sa správa korektne. Jej sa naopak nepáčilo to, že si ju Linhart spája s lobistami a snahou zrušiť poľovníctvo na Slovensku. „Pokiaľ ide o lobistické skupiny, samozrejme, že tie lobistické skupiny majú právo sa vyjadrovať a oslovovať poslancov,“ dodala na koniec.