Prepis oplzlých sms správ Borisa Kollára s neplnoletým dievčaťom si môžete prečítať TU.

Ako ste sa spoznali s Borisom Kollárom?

- Cez sociálnu sieť Facebook.Kto koho požiadal o priateľstvo?- O priateľstvo požiadal on mňa.Ako si vás našiel, resp. prečo si vybral práve vás?- To neviem.Máte nejakých spoločných známych?- Máme tam nejakých troch spoločných priateľov, ale v rýchlosti ani neviem, kto to je.Kedy ste súhlasili s priateľstvom?- Neviem, kedy ma požiadal, ale viem, že priateľstvo som potvrdila niekedy večer.Narážam skôr na dátum, kedy to bolo?- V máji 2014.

>>ONLINE A je to tu, odovzdávanie cien OTO sa začalo: Oceneniam opäť kraľuje Adela!<<

^^Sledujte náš exkluzívny ONLINE z odovzdávania cien OTO 2017^^

Prečítajte si viac o kauze

Vo februári 2014 ste oslávili 15. narodeniny. Mali ste dátum narodenia v profile?- V tom čase áno.Znamená to, že keď si pozrel váš profil, musel vidieť, v ktorom roku ste sa narodili?- Áno. Keď sme už boli priateľmi, tak áno.Kto kontaktoval koho ako prvý na facebookovom chate?- On mi poslal smajlíka.Ako ste vnímali, že vás kontaktuje osoba, ktorá síce v tom čase ešte nebola poslancom Národnej rady, ale bola už verejne známa?- Vtedy som vôbec nevedela, kto to je. Pozrela som si iba jeho profil a fakt som nevedela, o koho ide.Vôbec ste nevedeli, že je to známy podnikateľ, ktorý má niekoľko detí?- Nie. A vôbec to nebolo tak, ako to teraz hovoria, že som sa s ním kontaktovala, pretože to bol poslanec.Najmä v tom čase ešte poslancom nebol. Hovorili ste vtedy niekomu, že vás kontaktuje takýto človek?- Nie. Denne sa kontaktuje cez Facebook milión ľudí.Ako často ste boli v kontakte?- Raz za mesiac. Niekedy sme si napísali len dve-tri vety a potom opäť nič dva týždne až mesiac.Kto začal flirtovať ako prvý?- Bolo to vzájomné. Ale vtedy som mala 15 rokov a určite som nepremýšľala nad tým, že teraz pôjdem za nejakým Borisom Kollárom do Bratislavy.

Boris Kollár bol kvôli škandálu predvolaný na políciu ako svedok. VIDEO: Maarty

Mohlo by vás zaujímať:

MÓDNA POLÍCIA z OTO: Z Flašíkovej je úplne iná žena, Farkašová takmer holá a Czoborovej prehnané opálenie​​

Ceny OTO sú rozdané: Pozrite si kompletný zoznam výhercov!

Chlapi, toto vám odkazuje naryšavejšia Slovenka z obrazovky!

Norisová priznala: Kam idú všetky jej peniaze?

Sajfa s manželkou Veronikou: Bývajú v novom hniezdočku

Neprišlo vám divné, že chlap, ktorý by vám mohol byť otcom, s vami takto komunikuje?- Nie, lebo je to chlap.Písali ste si s ním aj po tom, ako sa stal poslancom Národnej rady?- Áno. Písala som si s ním, aj keď som bola na úteku. A až potom, keď som sa vrátila, som zistila, že je v nejakej Národnej rade. Mňa tieto veci nezaujímajú.Ako ste to brali, keď ste zistili, že sa stal poslancom?- Bolo to vtipné, keď som si pozerala spätne našu komunikáciu a zistila som, že je za nejakú stranu Sme rodina.Kedy sa komunikácia prelomila iba do faktickej roviny?- Keď som mu druhýkrát napísala, že som klientkou Čistého dňa. Lebo prvýkrát to nepochopil, až druhýkrát pochopil, že som v zariadení, ktoré všetci riešia.Stretli ste sa niekedy?- Nie. Javil záujem o to, aby ste sa stretli?- Áno. Z toho chatu to vyplýva. Písal mi, že ma chce už vidieť. Ale nebrala som to vážne, že teraz budem čakať, kedy sa vráti z dovolenky nejaký Boris Kollár.Kedy a komu ste povedali ako prvému, že si píšete s Borisom Kollárom?- Babám od nás, dala som im to prečítať, či si nemyslia, že to už prekročilo hranice. Povedali, že asi áno, ale nech to ukážem riaditeľovi.Ukázali ste komunikáciu riaditeľovi Čistého dňa?- Áno. Hneď v ten deň.Čo na to povedal?- Bol zhrozený.Bolo to už po prevalení kauzy okolo centra?- Áno. Lebo keď som si pozrela, ako rozprával, že ako toto môžu robiť nevinným dievčatám, a on to robí. Dosť si špiní do úst, keď niečo rozpráva a toto robí.Volali ste ho, aby prišiel do centra a pozrel sa, ako to tam funguje. Prišiel?- Nie. Napísal mi, že čo tam má robiť, že jeho nezaujíma, ako sú umyté toalety. Tak na jednej strane hovorí, ako mu záleží na deťoch a na strane druhej mu to je jedno. Tak nech sa rozhodne. Ale na kávu pri parlamente by šiel.Prečo ste sa rozhodli, že komunikáciu zverejníte práve teraz?- Bolo to spoločné rozhodnutie. Veď sme nezverejnili jeho meno. Ako dnes vnímate reakciu Borisa Kollára, ktorý tvrdí, že nevedel, koľko máte rokov a že nič zlé v tom nie je?- „Správny“ chlap to je.

Čítajte viac