Video v podaní Igora Matoviča a jeho kolegov zo strany bolo také typické "Matovičovské". Exministra v ňom počastoval niekoľkými, poriadne ostrými pomenovaniami, medzi ktorými nechýbali slová ako "zlodej" či "mafián". Tvrdil, že sa mal počas úradovania vo funkcii dopustiť obludnej korupcie, a preto sa rozhodol pre ďalší, jemu typický krok. Oplotenie okolo honosnej vily bývalého ministra vyzdobil plagátmi s nápisom “MAJETOK SLOVENSKEJ REPUBLIKY”.

Matovič vo svojom videu tiež prerozprával príbeh, podľa ktorého mal Počiatek “skorumpovať” za pomoci naturálií v podobe alkoholu miestneho ochrankára, ktorý ho dnes údajne oslovuje „Monsieur Michel” a stráži jeho dom.

Igor Matovič pred vilou Jána Počiatka v Cannes (Francúzsko).
Igor Matovič pred vilou Jána Počiatka v Cannes (Francúzsko).
Zdroj: OĽaNO - Igor Matovič

Priestor na vyjadrenie sme, samozrejme, dali aj Jánovi Počiatkovi, ktorý konanie Igora Matoviča považuje za politické divadlo pred voľbami. Exkluzívne pre denník Plus JEDEN DEŇ povedal “Tak, ako je jeho zvykom, klame. Nikdy som nepoužíval žiadne iné meno ako Ján Počiatek. Klamstvo Igora Matoviča nie je problém si overiť aj z verejne dostupných registrov. A som prekvapený, že novinári neustále zverejňujú klamstvá Igora Matoviča bez toho, aby si overili základné informácie,”vyjadril sa na margo videa z produkcie OĽaNO Počiatek.

FOTKY LUXUSNEJ VILY JÁNA POČIATKA V CANNES SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII.

Igor Matovič - výlet k vile Jána Počiatka: 

Mohlo by vás zaujímať: