Beňová už pred pár týždňami prezradila, že svadba jej syna bude čo nevidieť. Martin sa mal s nevestou Grétkou zoznámiť ešte počas vysokej školy. „Je to veľmi milé dievča, vegetariánka, predcvičuje jogu a je veľmi aktívna. Aj keď bola na home office, snažila sa nájsť ešte druhú prácu, lebo má veľa energie,“ pochválila nevestu Beňová pre Plus 7 dní s tým, že na svadbe bude približne sto ľudí. Už vtedy prezradila, že synovi bude s prípravou dôležitého dňa pomáhať.

Dnes je už zrejmé ako. Politička to napísala na sociálnej sieti slovami Lei: „Mamka bola s bráškom kupovať ženíchovský oblek, tak som sa zatiaľ doma hrala.“ Europoslankyňa ale tvrdí, že zo všetkého najdôležitejšie je, aby sa podarila svadba a mladí sa aj naďalej ľúbili tak, ako doteraz.

To, že sa u Beňovcov na svadbu nesmierne tešia, prezrádza aj status europoslankyne z víkendu: „Sme samé dve na dva dni, a tak ideme pozrieť poslednú predsvadobnú nedeľu Maťka. Urobíme si návštevný deň.“ Malá Leuška tak bude mať o zábavu postarané aj počas najbližšieho víkendu. Iba nedávno urobila prvé krôčky v chodúliku, a tak je teraz možné, že si v ňom na bratovej svadbe aj zatancuje!

Pozrite sa v galérii, čo robila Leuška v čase, kedy bola Beňová so svojim synom kupovať oblek.

Prečítajte si tiež: