Zdá sa, že po zdravotných problémoch a rozpadnutom vzťahu sa na šéfa parlamentu Andreja Danka opäť usmialo v jeho súkromnom živote šťastie. Predseda národniarov sa už istý čas ukazuje v spoločnosti mladej redaktorky Simony Frantovej. Všetko nasvedčuje tomu, že táto dvojica sa skutočne našla. Prikyvuje tomu aj odborníčka na neverbálnu komunikáciu, ktorá sa pozrela na reč tela šťastného páru.

„Čo sa týka páru, ide o vzťah založený na rešpekte, dôvere a akceptácii obojstranných potrieb,“ myslí si odborníčka na neverbálnu komunikáciu Nora Lauková. Podľa jej slov je z neverbality zrejmé, že sa vzájomne chápu.

„Reč tela, ich postoj aj mimika oboch hovoria o tom, že nie je v ich záujme odkrývanie vnútorného emočného prežívania. Podvedome si obaja vytvárajú ochranu a majú záujem prezentovať navonok len ich otvorený kontakt,“ pokračovala Lauková.

Šéf parlamentu Andrej Danko sa so svojou mladou priateľkou ukázal na tohto týždňovej premiére romantickej komédii Všetko alebo nič z dieľne spisovateľky Evy „Evity“ Urbaníkovej. Šťastný pár počas večera nešetril úsmevmi a politik svoju polovičku nechal len zriedkakedy osamote.