Mohol ju takto vysmiať? Poslanci si minulý týždeň odsúhlasili zmrazenie platov. Reakciu na to si neodpustila liberálka Cigániková, ktorá zrejme nečakala, že bude mať taký veľký ohlas. „Chcela by som, aby poslanci a ministri mali vyšší plat. Aby si do tohto parlamentu sadli ľudia, ktorí niečo v živote dosiahli a ktorí dnes zarábajú 10 000 eur preto, lebo boli vo svojom živote veľmi šikovní,“ vyhlásila liberálka. Tieto slová okrem ľudí zamrzeli dokonca aj jej exmanžela Jozefa Cigánika, ktorý jej šikovnosť spochybnil. 

Cigánik svoju exmanželku nazval klamárkou.
Zdroj: facebook


Cigánik svoju exmanželku nazval klamárkou.
Foto: facebook

Cigániková v parlamente opäť perlila: Kto je pre ňu "ťuťmák"?!

 

„Keď sme sa spoznali, tak bývala u mamy. Od otca som dostal ako svadobný dar milión korún. Prezentuje sa tu, že zarobila peniaze v Írsku. Nie, nemala nič,“ píše na sociálnej sieti Cigánikovej ex. Liberálka práve s ním pred rokmi začala podnikať a dnes je úspešnou zakladateľkou siete bilingválnych škôlok a jaslí. No aj tu upozornil, že veci sa majú inak. „Šikovná je naša Janka Cigániková, ako pekne píše, že všetko dokázala a vytvorila. Prezentuje sa tak. Ja som bol ten, čo bral na to príspevok zo štátu 67-tisíc korún (2 220 eur) a potom sme založili prvé centrum. Ja som tam nechal všetok čas a zdravie,“ hovorí o podnikaní s exmanželkou Cigánik, ktorý je onkologický pacient. 

Slovenskí politici na Facebooku: Kto v skutočnosti odpovedá na vaše otázky?

Cigánik na sociálnej sieti tvrdí, že jeho bývalá do manželstva toho veľa nepriniesla.
Zdroj: facebook


Cigánik na sociálnej sieti tvrdí, že jeho bývalá do manželstva toho veľa nepriniesla.
Foto: facebook

Sám Sulík na to nestačí: Liberáli prezradili, kto bude ich spojencom!

Na svojom profile na sociálnej sieti tiež označil svoju bývalú lásku za klamárku. Cigániková totiž ešte vo svojom starom blogu informovala, že jej manžel ochorel po ich rozchode. „Žijem sama, s dvoma malými synmi. Starám sa o nich sama. Nie preto, že môj bývalý manžel by bol zlý človek, ale preto, lebo sa nemôže starať. Je onkologicky chorý. Ochorel až po našom rozchode, napriek tomu som sa mu snažila pomôcť a snažím sa dodnes,“ píše Cigániková na svojom blogu.

Jasle a detské opatrovateľské centrum v bratislavskom Prievoze, ktoré založila Cigániková spolu s manželom.
Zdroj: David Duducz


Jasle a detské opatrovateľské centrum v bratislavskom Prievoze, ktoré založila Cigániková spolu s manželom. 
Foto: David Duducz

Jej ex však tvrdí: „Rozvádzali sme sa v októbri 2013, prvý nádor bol v roku 2010 a druhý nádor v novembri 2012, a to sme ešte boli manželia... Píše klamstvá, páni voliči!“  „Vzhľadom na zdravotný stav môjho exmanžela sa k tomu nebudem vyjadrovať,“ reagovala Cigániková.