Aj političky sa starajú o domácnosť. Z niektorých sú hotové gazdinky, iné spravia aspoň tie najdôležitejšie veci, zvyšok nechajú na partnerov. Voľný čas, ktorého je popri práci v parlamente a ďalších aktivitách naozaj málo, sa snažia užiť, čo najviac. SaSkárka Cigániková teraz prezradila, kým sa riadi pri tejto obľúbenej voľnočasovej aktivite!

Beňová si zastala Kaliňáka. Kauzu s Bašternákom mi vysvetlil

Stačila jedna fotka a všetkým bolo jasné, kto to vyberal! Poslankyňa Cigániková si totiž pozrela film, ktorý nebol podľa jej gusta, ale spravila ním radosť niekomu inému. Svojmu domácemu miláčikovi. "Dnes vyberá film Ivy," napísala nadšene k fotke, s ktorou sa podelila so svojimi fanúšikmi. Rozmaznáva ho možno aj preto, že len nedávno s Ivy zažila naozaj kruté chvíle.

Zdroj: fb Janka Cigániková

Kauza "Čapí hnízdo" opäť na pretrase. Babiša chcú vydať polícii!

Ivy totiž absolvovala operáciu. "Veru, nebolo nám všetko jedno," prezradila vtedy. Od svojej štvornohej lásky sa ani nepohla. Pri jej lôžku sedela pred operáciou a aj po nej. „Keď som vyplašene vbehla do ordinácie, že sa mi zdá, že nedýcha, musela som vyzerať dosť hystericky,“ povedala úprimne. Našťastie však operácia dopadla dobre a tak si môžu užívať spoločné sledovanie filmov aj naďalej.

Zdroj: archív

Matečná šokuje. TU by ste ju naozaj nehľadali!