O tom, že prezidentka Zuzana Čaputová a jej bývalý poradca Juraj Rizman majú k sebe viac než blízko, sme už istý čas vedeli. Najnovšie ich dokonca Topky.sk pristihli spolu na súkromnej prechádzke. Už nebol teda dôvod čokoľvek zatajovať. Nový vzťah s prezidentkou je preto oficiálny a potvrdil to aj sám Rizman. „Áno, sme naozaj spolu. Sme šťastní a sme si navzájom oporou. Prepáčte, ale obaja sa snažíme chrániť si súkromný život, a tak sa k tomu viac vyjadrovať nebudem,“ povedal nám.

 

S občianskym aktivistom a ochranárom prírody, ktorý pôsobil v Greenpeace Slovensko, sa Zuzana Čaputová zoznámila ešte v období, keď sa snažila zabrániť skládke v Pezinku. Vyzerá to, že prezidentka po dlhšom období opäť našla dôvod otvoriť svoje srdce. Je možné, že aj kvôli vzťahu sa Rizman rozhodol zachovať ako gentleman a využiť ponuku Juraja Šeligu a momentálne pracovne pôsobí ako člen jeho tímu v parlamente, aby tak svoju lásku nestaval do nepríjemnej pozície, že má vzťah na pracovisku.  

Prezidentka Zuzana Čaputová je podľa najnovších informácií opäť zamilovaná.
Prezidentka Zuzana Čaputová je podľa najnovších informácií opäť zamilovaná.
Zdroj: Martin Baumann

Po boku Zuzany Čaputovej si však pamätáme aj iného muža. V prezidentskej kampani jej bol oporou fotograf, hudobník a textár Peter Konečný. Práve v tomto náročnom období bol vystavený veľkému tlaku, nakoľko verejnosť riešila, aká bude po voľbách jeho funkcia. Konzervatívnejším členom spoločnosti prekážalo, že prezidentka nie je vydatá. 

Ako dnes už vieme, ich vzťah nevydržal, no o svojej bývalej partnerke sa aj naďalej vyjadroval vždy pekne a s úctou. Spýtali sme sa ho preto, čo hovorí na jej nový vzťah. "Neviem o tom," uviedol krátko pre našu redakciu. 

Mohlo by vás zaujímať: