Niekdajší poradca exprezidentka Andreja Kisku na sociálnej sieti poriadne vypenil. Niekoľko týždňov dozadu so s expremiérom vymieňal tvrdé odkazy na internete. Potom ako Matovič zverejnil Baťov rozčúlený komentár, mu nahnevaný muž odkázal, že je "zbabelé psychopatické hovno". Obaja si doteraz vymieňajú ostré odkazy pomocou sociálnych sietí či tlačových konferencií.

Iróniou osudu však je, že obaja spolupracujú na ministerstve financií - Matovič ako jeho minister a Baťo pracuje v Útvare hodnoty za peniaze (ÚHP), ktorý pod rezort spadá. To si očividne uvedomuje aj expremiér, ktorý "dúfa, že už dlho nebude" jeho podriadeným.

Baťo najnovšie poskytol rozhovor pre Denník N, v ktorom nešetril kritikou. "Ten človek je nebezpečný, zlý, je to odporná ľudská bytosť, ktorej jediná pasia v politike je vyrábať si nepriateľov a ničiť im život. Nemá čo hľadať vo verejnom živote," povedal na margo Matoviča. Dodal, že verí, že niekdajší premiér aj kvôli ruskej vakcíne Sputnik V skončí vo väzení - dôvodom podľa neho môže byť aj vlastizrada.

Baťo v rozhovore povedal, že jeho komunikáciu zrejme budú riešiť aj v práci. "Prácu a ľudí na ÚHP mám rád, ale moja pracovná budúcnosť je v tejto situácii menej dôležitá. Kľúčové je, aby bol Igor Matovič zbavený verejnej funkcie a všetci rozumeli, čoho sa ten človek dopustil," povedal. Neskôr dodal, že o svoju kariéru sa nebojí.

TVRRDÝ ODKAZ BAŤU MATOVIČOVI A HEGEROVI NÁJDETE V GALÉRII 

Mohlo by vás zaujímať: