"PÁN PREDSEDA, STE V PORADÍ,” začal svoj status na sociálnej sieti Kiska. “Časy, keď si Robert Fico mohol diktovať, kedy, s kým a o čom chce diskutovať, sú dávno preč. Je to odchádzajúci politik, ktorému padajú preferencie a preto musí počkať.”

Kiska upozornil, že duel s ním ako prvý potvrdil líder kandidátky Smeru Peter Pellegrini, pričom si však neodpustil štipľavú poznámku “ak to znova nezruší ako začiatkom roka, keď sa zľakol.”

Po spomínanej debate s Pellegrinim je však Kiska podľa vlastných slov pripravený na diskusiu s Robertom Ficom pred veľkým publikom, “pred študentmi, ktorú (diskusiu) môžu naživo vysielať všetky médiá, ktoré budú mať záujem,” napísal.

Kiska by rád s Ficom diskutoval o vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, o Kočnerovi, o Bödörovi, Gašparovi, Kaliňákovi, Vadalovi, Trnkovi, Počiatkovi, predraženom futbalovom štadióne, mýtnom tendri, únose vietnamského občana vládnym špeciálom, zlyhávajúcom zdravotníctve, školstve a nesplnených sľuboch Smeru.

“Porazil som Fica v prezidentských voľbách a porazím ho aj teraz. Opakuje stále rovnaké chyby. Šírením zla a klamstvami sa nikdy nedá vyhrať,” uzavrel svoj status Kiska.

PÁN PREMIÉR STE V PORADÍ:

Prečítajte si tiež: