Ten sa už otecka nevedel dočkať. Naši úspešní vodáci prileteli v nedeľu o 18.50 h do Viedne, a tak mala Ivana relatívne dosť času na to, aby bolo všetko tip-top. „Simonko (2,5) pripravoval Maťovi nepečenú tortu s piškótami. Manžel bol v tom čase na letisku v Madride a so Simonkom sa rozprával na skype. Až vtedy si malý uvedomil, že to tatino môže vidieť. A tak mu kričal, nech sa nepozerá, lebo je to prekvapko,“ povedala pre denník Plus JEDEN DEŇ s obrovským úsmevom pani Beňušová.

Simon miešal, čo to dalo.
Zdroj: Tony Štefunko

Simon miešal, čo to dalo.
Foto: Tony Štefunko

Tá musela okrem Simonka dohliadať aj na mladšieho deväťmesačného Tobiáša, pokiaľ neprišli na pomoc Matejovi rodičia Ladislav a Janka.

Mama Mateja Beňuša bonzovala na syna: Toto by ste na neho určite nepovedali

„Maťko nevyhľadáva sladké, s klasickou tortou by sme u neho nepochodili. Toto je jediná torta, ktorú má rád už od detstva. V tejto sú jablká z domácej záhrady, čiže bio, a domáca detská výživa. Podľa tohto receptu robia svokrovci nepečenú piškótovú dobrotu už roky a Maťko ju má rád,“ spokojne vysvetľovala hrdá pani Beňušová, ktorá sa potom v podvečer aj so starším synčekom vybrala na letisko do Viedne. Tobiáša prišla varovať jej mamina.

Strieborný Matej Beňuš bude ONLINE: Pošlite mu svoju otázku!

Torta pre tatina vyzerala výborne.
Zdroj: Tony Štefunko

Torta pre tatina vyzerala výborne.
Foto: Tony Štefunko

Odtiaľ sa už všetci spolu aj s Matejom Beňušom presunuli na Magio pláž v Bratislave, kde Ivana manželovi, ale aj zlatým bratrancom Škantárovcom zaspievala spolu so zborom známu pesničku od skupiny Queen We are the Champions. „No musela som to nacvičovať, ale všetko som zvládla,“ spokojne dodola šťastná Ivana.