Zuzulová v spoločnosti svojho otca a fyzioterapeuta Jakuba Hudáka absolvuje v jej prechodnom domove prvé rehabilitačné procedúry. Do miesta operácie v Lyone sa vráti na začiatku októbra a pod dohľadom lekárov bude pokračovať v špeciálnej fyzioterapii.

„Operácia dopadla výborne,“ napísala na sociálnej sieti šťastná Bratislavčanka, ktorá už urobila prvé kroky. „Chodím pomaly a počúvam koleno. Doktor je spokojný so svojou prácou, teda i ja som rada. Čo sa dá, tak budem robiť na sto percent.“

Veronika Zuzulová
Veronika Zuzulová
Zdroj: facebook

Odkaz fanúšikom je stručný, no plný optimizmu. „Určite sa vrátim. A čo najskôr.“ Jedinú škvrnu na bezproblémovom priebehu operácie našiel tím našej elitnej pretekárky vo vedení Slovenskej lyžiarskej asociácie (SLA).

„Trochu ma mrzí, že z vedenia SLA nikto neprejavil aspoň interes o Veronikinu situáciu a čo ma tiež prekvapuje, doteraz, teda po vyše týždni, som na stránke organizácie nenašiel o jej zranení ani len krátku zmienku,“ uviedol manažér Róbert Magát. O stanovisko sme požiadali zástupcov lyžiarskeho zväzu, no do skončenia uzávierky odpoveď neprišla.