Po poslednom tréningu pred utorkovým ostrým štartom v súťaži tímov, v ktorej spoločne s bratmi Petrom a Pavlom Hoschornerovcami a dvojicou Tomáš Kučera, Ján Bátik získali bronzovú medailu, našli vo svojej lodi závažie.

Po poslednom vážení bola podľa informácií webu cas.sk zhruba o kilogram ťažšia. "Peťovi to nešlo do hlavy. Vážili sme ju viackrát. Na tréningu sme zistili, že límec na lodi je zašpinený od lepidla a na vode je akási čudná. Peter po vážení našiel v jej zadnej časti závažie obalené epoxidom. Našťastie, sa nám ho podarilo vybrať tak, aby sme loď nepoškodili," cituje spomenutý zdroj Ladislava Škantára.

FOTO Hackeri vykradli mobil Vonnovej: Zábery ako z porna, pýcha Tigera Woodsa vás šokuje!

FOTO Šokujúca premena Škrtela: Drsný imidž je preč. Pozrite, aký je z neho krásavec!

FOTO Nikto to nemal vidieť: Tenista odhalil prsia slávnej speváčky Scherzinger!

Gáborík sa v manželstve topí v problémoch: Honosná svadba a výlety po svete mu neprospeli!

Úradujúci olympijskí šampióni z brazílskeho Ria de Janeiro 2016 sa obrátili na organizátorov. "Loď sme mali v hangároch, kde majú prístup iba pretekári. Hneď sme to oznámili predsedovi slalomárskej komisie Medzinárodnej kanoistickej federácie Jeanovi-Michelovi Pronovi, ktorý zostal v šoku. Vraj sa s niečím takým ešte nikdy nestretol. Asi niekomu poriadne ležíme v žalúdku," dodal podla cas.sk Ladislav Škantár.