Našu hokejovú legendu Jozefa Golonku zaskočil. „Neviem, či je to vhodné. Pokrstiť syna mohol aj na Slovensku, však je Slovák. Máme tu dosť farárov. A potom, prosím vás, načo bude pápežovi bicykel? Aj tak ho odložia do pivnice alebo niekam inam. Keby mu daroval dres víťaza Tour de France, to je iná vec. Neviem, z čej hlavy toto bolo, či z manželkinej, alebo jeho manažérov, ktorí chcú zviditeľniť firmu,“ povedal Golonka na margo krstu Saganovho syna Marlona.

Naša dvojnásobná strieborná olympijská medailistka Zuzana Štefečeková má na túto tému tiež svoj názor. „Je to pre mňa úplná novinka. Peťo žije život, v ktorom je zaťažený na publicitu. Povedzme si otvorene, kto by osobne nerád stretol pápeža. Ale na druhú stranu sa nestotožňujem s tým, že to musí byť práve pápež, ktorý by mal krstiť dieťa. Môže to byť hociktorý boží služobník,“ povedala Štefečeková.

  • FOTO Luxus Petra Sagana: Takto si žije cyklistický kráľ!
  • FOTO VNÚTRI Peter Sagan na pohrebe svojho kolegu: S manželkou by ste ho možno ani nespoznali!
  • FOTO Športovci odhodili zábrany a dresy: Hantuchová je TOP, Zdeno Chára šokoval!
Saganovcom sa narodil prvý syn na konci októbra.
Saganovcom sa narodil prvý syn na konci októbra.
Facebook

A čo si o celej veci myslí zlatý olympionik v chôdzi Matej Tóth? „Musím povedať, že je to každého osobná vec a presvedčenie. Pápež je obrovská autorita a ak by som mal tú možnosť, tak by som bol rád, keby moje deti krstil práve on. Nepokladám to však za úplne najdôležitejšiu vec v živote. Napriek tomu by som Petrovo rozhodnutie neodsudzoval. Ak má takú možnosť, tak prečo nie.“