Peter Sagan v Austrálii nepúta pozornosť len výkonmi, keď na cestách v okolí Adelaide si stihol pripísať už aj prvý tohtosezónny triumf, ale športovú verejnosť prekvapil ozdobami na svojom tele. Jazdec tímu Bora-Hansgrohe doteraz patril medzi malé percento svetových hviezd, ktorých telo nezdobí tetovanie – situácia sa však rapídne zmenila!

Svet obleteli najskôr zábery tetovania na pravom boku Sagana, kde sa vyníma jeho vlastná podobizeň pripomínajúcu slávnu filmovú a komiksovú postavu Jokera z filmu o Batmanovi. Nápis „Why so serious?“ (Prečo tak vážne?) vystihuje Saganovu osobnosť. Ako sa však ukázalo, podobizeň samotného cyklistu nie je jediná, ktorá zdobí vyšportované telo žilinského rodáka.

Záber na Saganovho Marlona si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII!

Po príchode do Austrálie na preteky Tour Down Under Sagan novinárom povedal, že bez syna Marlona bude približne dvadsať dní, čo je najdlhšia doba, ktorú bez svojej ratolesti strávi. Slovenský cyklista však nosí takmer trojmesačného syna na ľavej strane hrude. Na tetovaní sú päste otca Petra a syna Marlona, ktoré sa dotýkajú. Nad nimi sa vyníma netradičné meno potomka cyklistickej hviezdy a na spodnej časti dátum narodenia.

Saganovci boli doteraz skúpi na informácie o svojom dieťati, no pri detailnom pohľade na tetovanie 26-ročného športovca môžeme vidieť, že u Saganovcov budú odteraz šťastným číslom zrejme štvorky. Malý Marlon totiž podľa všetkého prišiel na svet poobede o 4:44 h... aká náhoda! Okrem toho sa na ľavom boku najlepšieho slovenského športovca vynímajú aj tri zvýraznené jazvy na rebrách, ktoré pripomínajú Petrovi jeho po sebe idúce triumfy na svetových šampionátoch.

Ďalšie zábery na tetovania Petra Sagana nájdete v galérii!

Mohlo by vás tiež zaujímať: