Chcela sa pochváliť, no vyrobila si hanbu. Modelka dostala od slávneho basketbalistu na sociálnej sieti správu po zverejnení dráždivej fotky. Heidi sa zahrala na sexy rýbárku a kapitálnym úlovkom sa chvastala na Instragrame. Prostredníctvom Snapchatu jej prišla správa, ktorá ju poriadne prekvapila.

„Slečna poľovníčka, nauč ma loviť a ja ťa naučím nejaké basketbalové triky,“ takto parafrázovala začiatočnú konverzáciu s prominentným športovcom LeBronom Jamesom. Ďalšími správami sa chvastala pred celým svetom, za čo si zlízla poriadnu kritiku. Svoje odpovede však cenzúrovala a ukázala len správy od basketbalistu. „Wow, to nie je žiadny problém. Kde si,“ písal LeBron s prezývkou „kráľ James.“

Takto si James písal s červenovlasou kráskou.
Takto si James písal s červenovlasou kráskou.
Zdroj: Snapchat

Koketovať so ženatým mužom sa len tak nevypláca, Heidi musela prostredníctvom videa veľa vysvetľovať. „Zdieľala som tieto správy so svojimi kamarátmi. Myslela som si, že to je zábavný príbeh. Potom ma niektorí ľudia informovali, že tento pán je ženatý. Ja nemám v úmysle ho navštevovať a ani mu rozbiť rodinu,“ uviedla očarujúca bruneta všetko na pravú mieru.

FOTO Hackeri vykradli mobil Vonnovej: Zábery ako z porna, pýcha Tigera Woodsa vás šokuje!

FOTO Šokujúca premena Škrtela: Drsný imidž je preč. Pozrite, aký je z neho krásavec!

FOTO Nikto to nemal vidieť: Tenista odhalil prsia slávnej speváčky Scherzinger!

Gáborík sa v manželstve topí v problémoch: Honosná svadba a výlety po svete mu neprospeli!

Na margo zdokonalenia svojich basketbalových schopností doplnila: „Nemám s tým žiadny problém, no rovnako je u mňa vítaná celá rodina, aby sme sa spoločne zabavila pri love.“ Nuž, bez lístka sa ani vietor nepohne. Možno nakoniec LeBron uloví krásnu modelku. Pri pohľade na ňu sa mu bude ťažko odolávať. Presvedčte sa vo fotogalérii!