Vonnová a Woods tvorili pár krátko na to, ako sa prevalili jeho aférky so zástupom mileniek a rozviedol sa s manželkou. Dve americké hviezdy spolu chodili takmer tri roky a svoj vzťah ukončili po vzájomnej dohode. Vraj na seba nemali čas. To možno aj bude pravý dôvod, keďže v posteli im to muselo určite klapať. Záber nahého Woodsa a jeho pýchy, ktorý zverejnil portál Celeb Jihad, by uspokojil azda každú.

Ani olympijská víťazka sa nemá za čo teda hanbiť, i keď útok hackerov jej určite nabúral, aspoň po psychickej stránke, prípravu na novú sezónu. Na uniknutých fotografiách je lyžiarka odfotená tak, ako ju pán Boh stvoril. Dokonca pri svojich selfie fotkách zašla tak ďaleko, že ani na hodine anatómie sa ženské prirodzenie nerozoberá tak z blízka. K tomu pridala aj pár záberov vystrčeného lyžiarskeho zadočeku. O pravosti niektorých fotografií sa však dá polemizovať, keďže Vonnovej nie je na nich vidno do tváre. Avšak spomínaná stránka, ktorá už oplzlé fotografie stiahla, deklarovala ich originalitu. Rovnako z webu zmizlo aj video masturbujúcej Lidsey so sprchou a prúdom vody.

„Krádež súkromných intímnych fotografií z telefónu je odporné a opovrhnutia hodné,“ napísal v oficiálnom stanovisku pre People hovorca Vonnovej a dodal: „Lindsey podnikne všetky právne kroky na ochranu a presadzovanie svojich záujmov. Verí, že osoby, ktoré majú krádež na svedomí a rovnako aj webové stránky zodpovedné za zverejnenie by mali byť trestne stíhané.“

Fotografie boli vytvorené v čase randenia páru, teda v rokoch 2012 až 2015. Vonnovej vyšportované telo sa príliš nezmenilo, ale Tiger pridal a borí sa momentálne s problémami. Podstupuje totiž liečbu pre závislých na liekoch. Aj tu však platí pravidlo, že aj zlá reklama je reklama. Niektoré fotografie sú však také pikantné, že ich nemožno zverejniť.

Čítajte viac