Na červenom koberci McGregorovi s Hamiltonom robila spoločnosť návrhárka Donatella Versace a pri jednom stole si to slávna dvojica užívala po boku príťažlivých žien. Modelka Irina Shayk žiarila už z diaľky a asi sa nikto nečuduje, že športové duo sa cítilo v jej prítomnosti výborne.

Bojovníkovi MMA a štvornásobnému majstrovi sveta formuly 1 robila spoločnosť aj speváčka Rita Ora a modelka Jourdan Dunn. Spoločnosť krásnych žien si užíval najmä McGregor, ktorý svoju priateľku nechal doma aj s maličkým synčekom.

Slávna speváčka si prítomnosť McGregora očividne užívala.
Slávna speváčka si prítomnosť McGregora očividne užívala.
Instagram

Hviezda duelov v oktagone sa mala najmä k speváčke Rite Ore, s ktorou družne debatoval, pred fotoaparátmi ju objímal a zrejme len s problémami udržal očný kontakt, keďže hudobná hviezda prišla na akciu s poriadnym výstrihom. Samotná speváčka na sociálnej sieti ich fotografie ešte príznačne okomentovala – „nočné rande“.

Kto vie, čo na to povedala McGregorova partnerka Dee Devlin, ktorá írskemu bojovníkovi porodila syna len pred niekoľkými mesiacmi. Každopádne McGregor nepatrí medzi vychýrených sukničkárov, no večierok plný slávnych mien je pre neho vždy ako šitý na mieru. A vo svojom štýlovom obleku už tradične pútal veľkú pozornosť.