Veselá partička. Na Táľoch si dala rande svetová ženská golfová špička a prvýkrát na Slovensko trafila aj neter najlepšieho golfistu histórie Tigra Woodsa Cheyenne.

Výkonom síce neoslnila a nepostúpila ani do finále, no určite bola najobletovanejšou hráčkou.

O zábavu sa staral herec

Ihrisko na Táľoch brázdila spolu s našou jedinou profíčkou Zuzkou Kamasovou, ktorá mala zasa netradičného caddyho, herca Filipa Tůmu.

A práve Tůma sa v úmornej horúčave staral nielen o nosenie palíc, ale popritom stačil neustále chrliť zo seba aj vtipy.

„S Filipom to bola veru poriadna zábava a vo chvíľach, keď sa mi nedarilo, svojím humorom mi pomáhal zasa lepšie triafať,“ prezradila Zuzana Kamasová, ktorá chválila aj Cheyenne Woodsovú.

„Je s ňou riadna prča a popri súťažení sme prebrali naozaj všetko – cez lyže, jedlo až po počasie,“ smiala sa Zuzana.

„Ja som ani nevedela, kde je Slovensko, ale už to tu zbožňujem. Neviem, prečo sa mi nedarilo, ale loptičky mi lietali kade-tade,“ povedala Cheyenne, ktorá sa už naučila aj po slovensky. Vždy, keď jej caddy podal loptičku, povedala „ďakujem“.

Tůma si užíval golf aj baby

Na osemnástej jamke už všetci odhodili zo seba aj nervozitu. Na rad prišlo uvoľnenie a znova aj chvíle herca Filipa Tůmu. „Užili sme si to. Bolo fajn,“ povedal na štvordňové zápolenie.

Nečudo, že sa mu medzi babami páčilo, lebo najskôr vybozkával Zuzku Kamasovú, potom sa vyobjímal aj s Cheyenne Woodsovou a pusu si nechal aj pre ďalšiu golfistku z ich partie, Angličanku Rebeccu Hudsonovú.