„Ak niekto videl alebo bol v kontakte vo štvrtok večer alebo v piatok v Detve, Zvolene, Banskej Bystrici, Martine alebo hocikde inde s naším spoluhráčom Dominikom Jendroľom, dajte prosím vedieť,“ znel apel na Facebookovom konte jedného z priateľov bývalého reprezentanta do 20 rokov.

Hokejová verejnosť si môže vydýchnuť: Stratený reprezentant sa našiel!

Podľa prvých správ mladíka videli vo štvrtok na diskotéke v Martine. Dnes je už však jasné, že Dominik nemohol byť v tom čase na Turci. „Bol som s priateľkou na výlete v Prahe a vybil sa mi telefón. Keď som si ho zapol, tak som zažil šok! Vôbec neviem, odkiaľ sa vzalo, že som bol na diskotéke v Martine. Vraj ma tam niekto videl,“ prezradil pre Plus JEDEN DEŇ nájdenec.

Strach o slovenského hokejového reprezentanta: Stratil sa bez stopy!

Dominik nedal o sebe vedieť pár hodín a jeho priatelia už rozbehli pátraciu akciu. „Keď som si prečítal, čo sa okolo mňa deje, tak som zostal šokovaný. Mrzí ma to, že som všetkých vyplašil,“ ospravedlňoval sa Dominik a dodal: „Aj mama mi volala, keď sa dozvedela, že ma hľadajú. Bola poriadne vystrašená.“

V piatok podvečer začali pátranie aj profesionáli od polície. „Som živý a zdravý.  Momentálne som v Banskej Bystrici a chystám sa domov do Námestova. Pravdepodobne sa budem musieť prihlásiť na polícii, že som sa „našiel“,“ zamyslel sa bronzový medailista z majstrovstiev sveta juniorov.

RTVS opäť raz vytočila divákov do vývrtky: Dotlačili ju k radikálnemu riešeniu!

Dominik bol na výlete v Prahe a vybil sa mu telefón.
Zdroj: Facebook

Jendroľ je bývalým mládežníckym reprezentantom Slovenska do 20 rokov. S výberom juniorov sa mu dokonca podarilo v sezóne 2014/15 získať na majstrovstvách sveta v Kanade bronzovú medailu. Posledné zápasy odohral v Detve, s ktorou bojoval v baráži o postup do Tipsport ligy. Predtým vystriedal dresy extraligového Martina i Banskej Bystrici.